czwartek, 12 sierpnia 2010

Ważna informacja - ZLOT 2010Cześć Bieblieberki ! tutaj @aguanka :) Już za dwa dni nasz epicki zlot fanów we Wrocławiu. Bardzo długo czekałyśmy na ten dzień dlatego wspólnie z @honorataskarbek staramy się by wszystko dopięte było na ostatni guzik. Bardzo wiele dziewczyn prosiło nas w mailach byśmy odebrały je z dworca PKS. Po konsultacji razem z Honey doszłyśmy do wniosku, że nie damy rady dotrzeć na dworzec ponieważ w tym samym czasie musimy być już pod Galerią Dominikańską, gdzie zbierały się będą pozostałe uczestniczki zlotu. Informacja dla osób, które przyjeżdżają do nas pociągiem - zaraz przy dworcu we Wrocławiu znajduje się postój taksówek. Za dotarcie do Galerii zapłacicie coś około 6 złotych. Uważamy, że nie warto tłuc się tramwajami.
Przy wejściu do Galerii stał będzie najprawdopodobniej jeden policjant, który odprowadzał będzie spóźnione dziewczyny do całej naszej grupy.

Jeśli posiadacie megafony lub gitary - są one mile widziane :) Potrzebne są nam przede wszystkim odważne dziewczyny, które sprawią, że wszystkie zapamiętamy ten zlot. Nie zapomnijcie proszę o białych i czerwonych brystolach oraz nożyczkach, taśmach klejących, zdjęciach Justina bądź wycinkach z gazet.


W razie ewentualnych pytań proszę pisac na nasz oficjalny email - jbinpoland@gmail.com :)
Więcej informacji w poprzedniej notce :)
Do zobaczenia na zlocie ! :))

ps. koniec zlotu przewidziany jest na godzinę 19:00 :)

6 komentarzy:

 1. To już jutro! xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszamy na Blooga http://justinbieberopowiesc.bloog.pl/ Dopiero zaczynamy go pisać więc można czytać na bierząco.Pierwszy rozdział jóż dzisiaj :D Zapraszamy.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie jade na ten zlot ale mam nadzieje że bedzie wiecej takich w innych miastach :D

  OdpowiedzUsuń
 4. MAM nadzieje ze zrobicie jeszcze jeden zlot ale w innym mieście bo bardzo bym chciała byc ale mam baardzo daleko- nie tylko ja.

  OdpowiedzUsuń
 5. jade na zlot < 3 ale jestem ciekawa do której on będzie musze to wiedzieć ! .. :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Był ktoś z Wrocławia?

  OdpowiedzUsuń