sobota, 7 sierpnia 2010

Za tydzień ZLOT !!


Cześć Belieberki!! Został nam jeszcze tylko tydzień do naszego epickiego zlotu fanów Justina Biebera, który dobędzie się 14 sierpnia we Wrocławiu o godzinie 13:00 pod Galerią Dominikanską!!

Mam nadzieję, że już powoli się szykujecie!! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą niczego o czym pisałyśmy wcześniej!! Dla pewności przeczytajcie jeszcze raz dokładnie poniższe notki:

http://jbinpoland.blogspot.com/2010/07/zlot-fanow-justina-biebera-wrocaw.html

http://jbinpoland.blogspot.com/2010/08/witamy-po-przerwie.html

http://jbinpoland.blogspot.com/2010/07/zlot-fanow-jb-wrocaw-14082010.html

http://jbinpoland.blogspot.com/2010/07/zgoszenia-na-zlot-fanow-jb-we-wrocawiu.html

-----------------

Istotna informacją dla uczestniczących w zlocie jest posiadanie koszulki z napisem "I LOVE JUSTIN BIEBER"

to będzie znak rozpoznawczy naszego spotkania i każdy fan powinien posiadać taką koszulkę ;) Będziemy wtedy efektowniej wyglądać na filmikach, które zostaną przesłane do Justina! ;)

Białe koszulki z napisem "I LOVE JUSTIN BIEBER" będą sprzedawane na zlocie, zamówiłyśmy dla Was 50 sztuk koszulek i każda osoba, która nie posiada takiego t-shirtu będzie mogła na miejscu się w niego zaopatrzyć!! Dostępne wszystkie standardowe rozmiary, także będziecie mogły zmierzyć i wybrać odpowiedni dla Was, cena takiej koszulki to ok 20 zł ! :)

Pamiętajcie również o zabraniu białych i czerwonych brystoli, nożyczek, wycinek z gazet o Justinie Bieberze oraz jego plakatów, kolorowych flamastrów, markerów aby stworzyć niepowtarzalne i wyjątkowe plakaty na pochód fanek po głównej ulicy Wrocławia!

Istotna jest też kwestia BuyOutu czyli wykupienia płyt MY WROLD 2.0 z Empików we Wrocławiu!! Prosimy o zabranie również 35 zł na taką płytę (nawet jeśli już jedną posiadasz), ponieważ to powiększy sprzedaż płyt Justina w Polsce, a na kraje w których sprzedaż jest największa artyści właśnie zwracają uwagę!

Jeśli ktos z Was jest dobry w grafice niech stworzy ulotki o formacie A4 na temat Justina Biebera, na ktorym musi być zamieszony nasz tag akcji czyli #JBinPoland, napis JUSTIN BIEBER, www.jbinpoland.blogspot.com oraz www.justinbieberinpoland.fora.pl ! Oczywiście nie zbędna jest też flaga Polski i nasze barwy nardowe oraz zdjęcie Justina!! Takie ulotki wydrukujcie proszę ile razy możecie i będziemu rozwieszać je po całym Wrocławiu!

Pamiętajcie, że wszystko będzie nagrywane na kamere, z czego powstanie później filmik dla Justina Biebera, który powysyłamy mu na twittzerze! Dziewczyny przed nami ogromna akcja, także mam nadzieję, że nie zawiedziemy siebie na wzajem i pokażmy, które fanki są najbardziej wyjątkowe i warte poświęcenia im uwagi!!

PS Zabierajcie ze sobą gitary jeśli potraficie grac piosenki Justina!!

13 komentarzy:

 1. O tak, to będzie niezapomniany zlot! już nie mogę się doczekać!!:):P

  OdpowiedzUsuń
 2. Prosze zrób nastepną notke o zlocie fanów w Krakowie . ! : **

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie będzie mnie z wami :( Ale myślami będę przy was :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej,
  wybiera się ktoś z Warszawy na zlot? (:
  Jeśli tak, prsze o kontakt na gg 7024343.

  OdpowiedzUsuń
 5. http://www.youtube.com/watch?v=_GFwZaXDSys dziewczyny z Danii zrobiły taką paradę Justinowi i Justin zauważył ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej dziewczyny dzisiaj 2 razy w stacji 4Fun.tv leciało Somebody to Love!

  Nasza akcja znowu zadziałała!!!

  Możemy sobie chyba pogratulować co nie??

  OdpowiedzUsuń
 7. Hm... Kurcze ale ja bym chciała pojechać na ten zlot. ale mieszkam niestety zadaleko jeszcze 2 godziny za szczecinem( w strone morza) kurcze można by jakoś kiedyś zoorganizować jakieś autobusy dla fanów którzy mają daleko. Nie wiem czemu ale fanek JB z południa polski jest najwięcej. Więc ja nie pojade nigdy chyba na żaden zlot bo wszystkie będą na południu...

  OdpowiedzUsuń
 8. Słyszałam przed chwilą w radiu ESKA, jak Jankes prosi, by Fanki Biebera grzeczniej zwracały się do niego na gg, bo pewna osoba napisała mu: Puść Justina [i przekleństwo.] :D
  więc nie wiem , czy takim niegrzecznym zachowaniem zwrócicie uwagę na siebie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jedzie ktos na zlot z Bielska-Białej? Pisac :)

  OdpowiedzUsuń
 10. właśnie na 4funtv leci never let you go hura!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja będe xD No i fajnie że będzie można koszulki kupić bo ja nie posiadam ;]

  OdpowiedzUsuń
 12. już nie mogę się doczekać. ; )
  Nasza poprzednia akcja się udała, codziennie po 3 razy na 4fun.tv leci STL, a dzisiaj słyszałam jak w radiu zet mówili o JB. ; D

  OdpowiedzUsuń
 13. A co mówili? xd A widzieliście wczoraj Eenie Meenie na 4fun.tv ?

  OdpowiedzUsuń