niedziela, 5 września 2010


Hej. Tu @honorataskarbek. Pamiętacie kiedy rusza cała ta akcja? Napisałam na swoim blogu www.honorata-skarbek.com zwykłą notkę zatytułowaną JBinPoland, w której namawiałam wszystkie fanki aby się zjednoczyły i zaczęły działać. Później postanowiłam założyć naszą osobną stronę i forum. Od tego czasu udało nam sie zrzeszyć wiele fanek z Polski i wiele zdziałałyśmy naszymi akcjami :) Z racji tego iż uczyniłyśmy spory progress, powinnyśmy jeszcze raz po kilku miesiącach zacząć wielką akcję pisania maili do agencji koncertowych w Polsce, tym razem, mam nadzieję, że z jakimkolwiek skutkiem.

Przed wakacjami dzwoniłam do wszystkich agencji koncertowych w Polsce i każda z nich była jednego zdania- koncert w Polsce jest nieopłacalny dla danego artysty, ponieważ target, do którego trafia to dzieci w wieku 12-16 lat, a są one w 100% zależne od rodziców, którzy nie będą skłonni zawieźć ich do jednego miasta, w którym miałby odbyć się koncert. Kilka miesięcy temu dzwoniłam również do Universal Music Polska, którzy również nie wykazali żadnej inicjatywy co do pomocy polskim fankom. Trzeba teraz udwodnić im, że jednak potrafimy coś zrobić, musimy napisać im o naszych wszystkich sukcesach (są opisane w poprzedniej notce) i powysyłać linki do filmików ze zlotu:

Najważniejsza jest wytwórnia Justina, która zajmuję się jego promocją w Polsce to UNIVERSAL MUSIC POLSKA, wystarczy pisać maile do tej wytwórni z prośbą o więcej Justina w Polsce i konkretnie na temat jego koncertu, tak naprawdę większość zależy właśnie od UNIVERSALA, także piszcie tam!

universal@universalmusic.pl

Jest kilka agencji koncertowych w Polsce, które zaprosiły do Polski jedne z największych gwiazd na świecie.. Możemy również powierzyć im sprowadzenie naszego Justinka! Kolejną rzecz, którą musimy zrobić to pisać masę maili do tych agencji(ale takich poważnych, z konkretną prośbą i argumentami, nie piszcie, że macie kisiel na widok jego słodkich włosów, bo to nie zadziała- to poważni ludzie) z prośbą o zorganizowanie koncertu Justina Biebera w Polsce. Agencje te w momencie kiedy zobaczy, że zainteresowanie Bieberkiem jest tak ogromne, a sprzedaż jego płyt będzie równie świetna- z przyjemnością pomogą nam spełnić nasze marzenia i sprowadzić Justina do Polski jak najszybciej to będzie możliwe. Adresy mailowe do tych agencji to:

* GoodMusic info@goodmusic.com.pl
* Live Nation office@livenation.pl
* Go Ahead agencja@go-ahead.pl

Trzymam kciuki za Wasze maile, ja właśnie zabieram się za pisanie! Kochane dajmy z siebie wszystko i zamęczmy ich dopóki nam nie pomogą :D Buziaki

17 komentarzy:

 1. nopewnie ! już zabieram się do pisania ! tez mam nadzieję że Justin przyjedzie do polski jak najszybciej.. dajcie z siebie wszystko !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Honey mogła byś od myślników wymienić te sukcesy? Wtedy o żadnym nie zapomnimy!

  OdpowiedzUsuń
 3. DZiewczyny love <3 love was za waszą work, musimy się jednoczyć i fight o koncert JBusia w poland! JB na 100%.

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo dobry pomysł, właśnie wysyłam e-maile !
  trzymam za nas kciuki .
  Justinowaa <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Honey , zróbciee takii zlot w Szczeciniee . Błagam ! wiem , żee to daleeko alee w Szczeciniee , tezz saa fanki JB ..

  OdpowiedzUsuń
 6. Już napisałam i do wszystkich wysłałam ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Wysłane. Do wszystkich agencji ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. najgorsze w tym wszystkim Honey jest, że sprzedaż płyt justina u nas nie jest za najlepsza, zeby nie mowic, straszna . Po akcji 14 sierp. był na 41 teraz wgl go nie ma w pierwszej 50-tce. Musimy coś wymyslić!

  OdpowiedzUsuń
 9. Też zabieram się do akcji, wczoraj znalazłam e-maile do Justina i też mu wysłałam mu link do filmiku .Jestem z wami !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. okaaay . !
  zrobie wszystko żeby przyjechał chociaż na necie piszą że ma być w 2011 w lutym ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pewnie, wyślę maile, ale jakoś nie w chwili obecnej i nie wiem, czy dziś, bo mam pełno nauki i prac domowych. Zrobię to jednak,bo trzeba się w akcjach udzielać :D Jesteś świetna, bo nie wiem,cz ktokolwiek wpadł by na taki pomysł

  OdpowiedzUsuń
 12. to chyba najlepsza akcja ;) to powinno poskutkować. będzie głośno!

  @haniusza, buziaki. =*

  OdpowiedzUsuń
 13. ok..ale trzeba coś jeszcze wymyślić..jeszcze jedna akcja na twitterze?! ;P

  OdpowiedzUsuń
 14. taak ! belieberki do roboty ! piszemy wszystkie. <3

  OdpowiedzUsuń
 15. Chyba pora zrobić jakąś nową akcję... ; )

  OdpowiedzUsuń