niedziela, 5 września 2010

Nie ma porażek.


JEŚLI ZACZYNASZ TO CZYTAĆ, TO PRZECZYTAJ DO KOŃCA:

W naszym słowniku nie ma miejsca na słowo "porażka". Chociaż ciężko jest mi powiedzieć "naszym" skoro po dniu wczorajszym podzieliłyście się na grupki. Obwiniacie mnie za rozwalenie rodziny Belieberek, ale tak naprawdę same ja zniszczyłyście. Ja chciałam tylko budować, bo liczyła się dla mnie przyjaźń, miłość i pojednanie, a niektóre z Was przytłumiły to nienawiścią, obłudą i hipokryzją. Nic na to nie poradzę, nikogo nie trzymam przy naszych akcjach #JBinPoland na siłe. Macie wolną wolę- zostańcie albo odejdźcie- nie będziemy za Wami płakać. Nie jestem niczemu winna, jak to ktoś napisał już na swoim blogu:

"Każdy zapewne wie o wczorajszej akcji, wielkiej akcji JBinPoland, i niektórzy uznali, że Justin nie odpisując, ani nie RTując naszej akcji, po prostu nas znienawidził, albo coś. Nie! To jest gwiazda, on dostaję miliony wpisów w sekundę! Nie musi odpisywać, czy coś najważniejsze, do czego mam największą nadzieję-,że zobaczył filmik. Belieberki podzieliły się na grupy. I to nie przez Honey, ale podzieliły się, bo chciały. Czytając Wasze wpisy zrozumiałam, że nie umiecie pogodzić się z tym, że to Honey wymyśla akcję itp. Nie chcę się powtarzać, ale jeśli JB nie odpisał, nie znaczy, że akcja się niepowiodła i co jest jeszcze bardziej absurdalne, że to wina Honoraty. Filmik ze zlotu, który w dużej części zorganizowała Honey jest na 8 miejscu w najpopularniejszych filmikach Youtube. To jest już duże odznaczenie nie sądzicie? Honey bardzo dużo zrobiła dla Belieberek zacznijmy to doceniać. Gdyby nie ona zlot zapewne nie odbył, by się w tak licznym gronie, i jeszcze jedno zobaczcie jak to wszystko, było świetnie zorganizowane. Co Honey Wam zrobiła? Chciałyście spamowałyscie i to nie jest niczyja wina, że JB nie odpisał.. Powinnyście być wdzięczne Honey marnuje swój cenny czas dla nas. Jakby chciała to działała, by sama, ale działa z nami <3 style="text-align: center;">

Czy Wam się to podoba czy nie- JA założyłam JbinPoland, ja założyłam forum JustinBieberinPoland.fora.pl i to JA wpadłam na pomysł, aby w końcu ruszyć tyłek i sprowadzić Justina Biebera do Polski. Równie donbrze mogłabym się wypiąć na nas wszystkie i skasować jeszcze dzisiaj stronę, forum, naszego twittera i maila- ale jestem ponad tym chorym zachowaniem niektórych osób, którym zbytnio buzują hormony i nie dojrzały jeszcze do trzeźwego patrzenia na rzeczywistość. Rozumiem, że jesteście w przedziale wiekowym 12-16 lat, dlatego przymykam na to oko. To dzięki JBinPoland stacje radiowe grały Justina, na Polskich stacjach muzycznych telewizyjnych teledyski Justina zajmowały pierwsze miejsca i są obecnie puszczane naprawdę ciężko, pisali o nas na giwazduniach, Justin wygrywał wszystkie rankingi internetowe oraz raz RTował tweeta z naszą akcją TheBiebsDay in Poland. Mało Wam sukcesów? Potraficie złamać się w pół po jednym niepowodzeniu. Aczkolwiek tak naprawdę wcale nie było to niepowodzenie- w ciągu 24 godzin nasz filmik został obejrzany ponad 6 tysięcy razy, miał 8 miejsce w najpopularniejszych na youtube, zyskał 1 miejsce w dniu wczorajszym w najwyżej ocenianych i w dodawanych do ulubionych, napisali już o nas na gwiazduniach w samych superlatywach. Myślę, że spokojnie możemy zaliczyć to do naszych kolejnych sukcesów. Oczywiście za wielką, ogromną pomoc dziękuję Aguance i innych dziewczynom, bez Was nie dałabym rady. Największa siła nie tkwi we mnie, nie w Aguance, nie w żadnej innej organizatorce, tylko w NAS, razem tworzymy jedność i RAZEM możemy coś zdziałać, OSOBNO- wszystko sie spieprzy, warto skupić się na jednym i nie rozbijać się w chore grupki, niczym rozwydrzone bachory z klasy 1-3 podstawówki.

Ciężko mi z tym, że wiele z Was nie rozumie, że łączy nas jeden cel, jedno marzenie, jeden Justin Bieber i potrzebujemy od siebie na wzajem wsparcia, a nie toksycznych relacji. Zastanówcie sie nad tym.

Nasz filmik niestety nie został RTowany przez JB, ale jestem przekonana, że go widział. Nie mam pojęcia dlaczego nie zwrócił na nas uwagi, ale na to pytanie nigdy nie znajdziemy odpowiedzi. Oczywiście i poddajemy się i działamy dalej.

PS Jednoczmy sie, a nie dzielmy, bo tylko RAZEM jesteśmy w stanie coś zrobić.

WYPOWIEDŹ @aguanka NA TEMAT DNIA WCZORAJSZEGO:

Cześć dziewczyny, tu @aguanka. Emocje po dniu wczorajszym opadły i mogę spokojnie pomyśleć nad tym wszystkim. Stwierdzam, że jesteście niesamowite, bynajmniej większość. Pokazałyście, że można na Was liczyć i się nie poddajecie. Mimo tego, że Justin nie RT naszych tweetów, uważam, że akcja się udała. Nasz filmik znajduje się na 8 miejscu w najczęściej oglądanych na YouTubie. Zgłaszały się i pisały do nas osoby zza granicy, które mówiły, że zlot był boski i że chciałyby w tym dniu być Polkami. Jestem przekonana, że Justin obejrzał nasz filmik, setki wiadomości na minutę są tego dowodem. Nie odpisał nam, cóż, może był zdania, że jeśli jakoś zareaguje dziesiątki innych krajów zaczną spamować go codziennie. Mimo tych wspaniałych osób, które pod koniec podtrzymywały mnie na duchu - zawiodłam się. Zawiodłam się na tych wszystkich, którzy wczoraj umieli tylko krytykować. Śmierdziało mi z daleka hipokryzją i brakiem szacunku. Razem z @honorataskarbek wkładałyśmy wiele serca we wszystko co dotyczyło akcji #JBinPOLAND. Mimo tego, że wiele osób, praktycznie znaczna większość umiała się zachować pod koniec miałam już dość. Zarzucano mi, że nie spamuję tylko „rozkazuję swoim fankom” – na twitterze podałam 6 z 8 kont którymi spamowałam. Zarzuty typu „jesteś dla mnie nikim” też nie pomagały. Nikt nie mówi, że macie nam wiecznie dziękować za to co robimy, bo robimy to też dla siebie, ale nie zaszkodziłaby odrobina szacunku i poszanowania. Widać, że co niektóre z Was mają za dużą wyobraźnię i gubią się w swoich wyimaginowanych poczynaniach.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wczoraj poświęcili swój cenny czas i pokazali, że są prawdziwymi fanami. Dziękuję tym, którzy dawali mi energię, żeby dospamować do 1200. Dziękuję tez tym, którzy wczoraj tak ironizowali swe tweety, że kilkakrotnie wyłączałam komputer.
------
Wieczorem napiszemy na temat nowej akcji - TO NIE BĘDZIE ŻADNE SPAMOWANIE, ZUPEŁNIE COŚ INNEGO, JB się nawet o niczym nie dowie, bo to będzie się toczyło w Polsce. A Wy prosze wypowiedzie się na ten temat i do hejterów- nie mam Wam niczego za złe, tylko przemyślcie swoje zachowanie.
Pozdrawiam, @honorataskarbek

31 komentarzy:

 1. Pamiętajcie...Ja jestem zawsze z Wami i podziwiam Hon za to że tak dużo dla nas zrobila..;)) Kocham was.<33

  OdpowiedzUsuń
 2. Popieram. @honorataskarbek i @aguanka dziękuję za tą akcję! czekam do wieczora ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Popieram !!! < 33 wy jestescie mega super ; *
  Kocham was dziewczyny !!!! : *

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję , że ta notka przemówi do tej połowy BELIEBEREK , która wczoraj nie potrafiła się zachować:( Powinnyśmy się wspierać i być ze soba choćby nie wiem co! I <3 POLISHBELIEBERS

  -Irmina-

  OdpowiedzUsuń
 5. Honey nie jestem twoją fanką , ale to co robisz jest super . I jest mi wstyd za niektóre belieberki które Cię wyzywają . Wiedziałyście w co wchodzicie.
  (spam) Robiłam to wyłacznie dla JB , samej siebie i was #PolishBeliebers . I niegdy się nie poddam justin musi wkońcu tu zawitać #JbinPoland <--- to jest cel każdej z nas. Te kłótie i to wszystko jest bezsensu . I jestem tego samego zdania ,że JB widział nasz filmik :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę , to to co robisz dla nas jest niesamowite . : ** jestem ci wdzięczna . to ty mi dałaś siły żeby uczestniczyc w tych akcjach . jesteś aiołem . i ja wierzę że nam się uda żeby Justin przyjechał do Polski . ! : ** pozdrawiam
  By @beejbes

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochane nie bierzcie wszystkiego do siebie :** Belieberki powinny trzymać się razem ;) DZIĘKUJE AGUANCE I HONEY ZA WSZYSTKO CO DLA NAS ROBIĄ ! DLA MNIE JESTEŚCIE WIELKIE ! <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 8. dziękuję Wam za zorganizowanie tej akcji i wielu innych . Honey i Agunka , jesteście cudowne , za to co robicie i nie trzeba przejmować się głupim gadaniem hejterów !
  gratuluję osiągnięcia na YT . <3
  pozdrawiam . ;-******

  Na tt : ana__JB

  OdpowiedzUsuń
 9. Absolutna racja. Nie wiem co powiedzieć... nie było mnie wczoraj i od jakiegoś czasu nie udzielam się na forum lecz nadal mam chęci do wspierania tej akcji i nastepnym razem pomogę <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Dokładnie! My, Beliebersi, powinniśmy być jedną, wielką rodziną, a nie dzielić się na jakieś beznadziejne grupki. Nie dość, że Wy za wszelką cenę staracie się zrobić wszystko, aby zwrócić uwagę Justina na nasz kraj, to jeszcze niektórzy mają o to pretensje. Ja osobiście powiem, że chcę Wam za wszystko podziękować. Jestem niezmiernie dumna z tego, co udało nam się osiągnąć i mam też nadzieję, że takich sukcesów będzie jeszcze więcej. To, że wczoraj nam się nie udało, nie oznacza, że musimy się od razu poddawać. Bo przecież każdy miewa wzloty i upadki, prawda?
  Wydaje mi się, że wiem jaki jest powód tego, że Justin nie RT ani jednaj z naszych wiadomości. Po prostu była w niej zawarta prośba o to, aby w następnym roku odwiedził nasz kraj. Jeżeli dodałby tę wiadomość na swój profil, to tym samym, zatwierdziłby swój przyjazd do naszego kraju. Możliwe, że nie chciał nam robić złudnych nadziei. Bynajmniej takie jest moje zdanie na ten temat. Bo jaki niby mógłby być inny powód?

  Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. ;)
  @eenie_jbmusic

  OdpowiedzUsuń
 11. Muszę przyznać, że nie przepadam za muzyką Honey. MUZYKĄ, a nie za osobą. Nie znam jej to nie mam prawa jej oceniać. Też jestem POLSKĄ BELIEBERKĄ, będę się tak nazywać pomimo tego iż nie wzięłam udziału w akcji. Widząc wszystkie tweety na temat tego że Honey wszystko spiepszyła, że nie powinna być Belieberką, ludzie ogarnijcie się! Jak tak można, naprawdę trzeba być przesączony nienawiścią. 8 miejsce na YT?! to już sukces, a JB na pewno kiedyś przyjedzie, nie takie "Gwiazdy" były w NASZYM kraju. MJ?! to jest dopiero gwiazda wielkiego formatu a Justin na pewno przyjedzie! Uważam też że spamowanie go denerwuje i dlatego unfolował parę osób. To nie od niego zależy czy przyjedzie czy nie!. I nie zaliczam się do przedziału 12-16 lat!:D Mam 18 lat i szleje za nim.! Mam nadzieję, że jakoś to będzie i te grupki, które się zrobiły połączął się w jedno.
  Jakby co to mój twitter: @JustWayy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jest nas co raz więcej, znaczy się Belieberek, które biorą czynnie udział w akcji, razem zdziałamy wiele, Honey... Nauczyłaś mnie, że trzeba walczyć o swoje marzenia , nawet jeśli podcinają ci skrzydła. Love! <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Akcja była świetne ;)
  To nie jest niczyja wina, że JB nie RT naszego wpisu, ale też myślę, że obejrzał nasz filmik <3.

  OdpowiedzUsuń
 14. Czekam na nową akcję. Nie rozumiem dlaczego nie ktorzy zrzucali wam że to wy skompromitowałyście Polskę itp. Ci co to pisali gdyby nie wy nie ruszyły by palcem żeby coś zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 15. Racja, zgadzam się całkowicie, pomimo ze nie byłam na zlocie popieram was całkowicie! Honorata, to co zrobiłaś do tej pory, i myślę ze na tym nie zaprzestaniesz, jest chyba najcudowniejszą rzeczą jaką mogłam zobaczyć. Szczerze. Całym sercem jestem z wami! Pomogę wam we wszystkich akcjach! Obiecuję , i dziękuję. ; *

  OdpowiedzUsuń
 16. Jestem pod wielkim wrażeniem waszej akcji.Macie konkretny cel do którego dążycie...Postaram się przy kolejnym #JBinPoland pomóc wam w tym przedsięwzięci,pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Święta racja. Nie przejmujcie się, jestem z Wami. <3

  OdpowiedzUsuń
 18. NEVER SAY NEVER ta?:D dobrze było!

  OdpowiedzUsuń
 19. Uważam, że macie rację i chociaż wczorajsze wyzwiska się nie tyczyły mnie, to widząc te wszystkie TT które były adresowane pod nazwiskiem Honoraty okropnie szokowały. Mam nadzieję, że znaczna ilość BELIEBEREK nie zmieniła zdania co do całej akcji #JBinPoland. Dziękuję wszystkim niewątpiącym i w tym również Wam za wczoraj. <3

  OdpowiedzUsuń
 20. Cześć , byłam na zlocie i po tym wydarzeniu zaglądałam na waszą stronę , jednak że długo po notatce "KOSZULKI" nic nowego się nie ukazało prawie o tej stronce zapomniałam ;( Dopiero dziś na nią weszłam i widzę że przegapiłam jedną akcję , bardzo za to przepraszam .
  Werixa

  OdpowiedzUsuń
 21. Zgadzam się z wami:) Nie wiem, dlaczego tak wyskoczyły na honey, ale to już ich problem. One chyba zapomniały co to jest rodzina i dlaczego Justin tak uwielbia swoich fanów- bo są rodziną i zawsze się wspierają bez względu na wszystko. Gdyby JB tak zobaczył waszą, ich kłótnie, bardzo by się zawiódł. Ja już potem miałam tego dośc i po prostu wyłączyłam twittera, bo nie chciałam słuchać tych hejterów! Trudno! Boże....A na nową akcję z niecierpliwością czekam:):PI pozdrawiam serdecznie!:)P
  @Nika1994jb :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Honey nie przejmuj się !
  Dla mnie zawsze bedziesz wielka !
  ILY <33
  P.S : Nie mogę się doczekac kolejnej akcji =**
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 23. ja nie wiem dlaczego ale nie mogłam spamować -,- i przez te spamy komputer mi się mulił i na tt w ogóle nie siedziałam. miałam spamować ale nie mogłam dodawać tweetów ; //

  OdpowiedzUsuń
 24. Nie zgadzam się z osobami, które nie miały do Ciebie szacunku ! Przecież Ty pomagasz nam spełnić marzenie , aby JB nas odwiedził , a nie rozkazujesz fanką ! Dziękuję Ci bardzo za to poświęcenie i czekam na kolejną akcję , w której postaram się wziąć udział :)) Jesteś niezastąpiona ! :D

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak dla mnie akcja jak najbardziej się udała, nie obchodzą mnie jakieś hejterki, do których powoli dociera bezsens tego co wcześniej pisały i to ile pracy aguanka i honey wkładają w nasze akcje. ;)

  To że nie RT nic nie znaczy. filmik musiał widzieć... Więc wszystko jak najbardziej się udało i mam nadzieję, że w przyszłym roku bd bawiła się na jego koncercie w Polsce. LOVE&PEACE

  OdpowiedzUsuń
 26. O nie mogę się doczekać co to będzie <3 spamowałam z 5 kont ale potem mi się to znudziło. I wierzę, że JB nas zauważył. Love <33

  OdpowiedzUsuń
 27. Nie jestem fanem Biebera (nie dlatego ze jeden zaczął się wyśmiewać i cała polska go powtarza tylko nie lubie tego typu muzyki) ale jestem pełen podziwu dla waszej akcji :p Sądzę jednak że akcja ze spamem na Twiterze nie jest git .. Lepiej było by wystosować jakieś pismo czy coś przetłumaczone na angielski z podpisem fanek ze zlotu :)
  Pozdro

  PS: Nie przejmujcie się Hejteremi bo to kur*y i ich jedynym celem jest wpier**lanie się w nie swoje sprawy i ocenianie po swojemu
  Pjona

  OdpowiedzUsuń
 28. Ok, spoko, że to robisz, bo w związku z tym, że ludzie Cię jako tako rozpoznają działa na korzyść tych akcji, ale proszę Was- DZIEWCZYNKI- nie piszcie, że 'dziękujecie za to co dla Was robi'- bo czy Wy do cholery nie widzicie, że ona to robi głównie dla siebie? chyba jeśli nawet dojdzie do koncertu JB czy cokolwiek, to wtedy będzie, że to wszystko dzięki niej, dostanie może jeszcze wstęp za kulisy itp i wtedy dopiero większość będzie gadać. Mi to nie przeszkadza, róbcie co chcecie, ale te zdania 'dziękujemy, że robisz to dla nas' aż wali po oczach.

  OdpowiedzUsuń
 29. Aha, muszę czekać aż mój komentarz będzie zatwierdzony xD great, znając życie honoratka go nie zatwierdzi, żeby co nieco prawdy wyszło na światło dzienne :)

  OdpowiedzUsuń
 30. ja Wam strasznie dziękuję dziewczyny (@honorataskarbek, @aguanka), za wszystkie akcje które zorganizowałyście :) . bez Was tyle byśmy nie zrobiły.
  Justinowaa <3

  OdpowiedzUsuń
 31. Ja jestem z wami !!! Jesteście super !!! < 33
  @Natciax

  OdpowiedzUsuń