niedziela, 24 października 2010

AKCJE


Cześć dziewczyny, tutaj @aguanka (; Po skonsultowaniu się z @honorataskarbek razem doszłyśmy do wniosku, że należy ożywić naszą stronę, forum i nasze akcje, które przez pare ostatnich tygodni nieco wygasły. Pamiętacie nasz zapał, nasze zaangażowanie, naszą radość na samym początku powstawania JBinPOLAND? Pamiętacie jak cieszyłyśmy się gdy TheBiebsDay zadziwił cały świat, a ludzie z różnych jego zakątków gratulowali Polskim Bielieberkom? Pisali, że są pod wrażeniem tego jak potrafimy się jednoczyć bo nie było dla nas słowa NIEMOŻLIWE.
Bez względu na to, kto kogo lubi, szanuje, kogo słucha, z kim utrzymuje kontakt nigdy nie powinnyśmy zapominać, że walczymy o jeden wspólny cel, o te same wspaniałe momenty i o jednego Justina Biebera w Polsce.
Podejmowałyśmy już wiele prób, ale spróbujemy jeszcze raz przekonać Was, że Polscy fani JB są jedynie 0.05% wszystkich użytkowników Twittera i są minimalne a wręcz zanikłe szanse na to, że uda nam się kiedykolwiek osiągnąć Trending Topic. Nie ma sensu siedzieć cały dzien przed komputerem, padać ze zmęczenia a potem mieć pretensje do wszystkich wokół. Trzeba działać konkretnie, wyznaczyć sobie trafny cel i do niego dążyć.

W związku z tym potrzebujemy waszej pomocy. Jesli macie w zanadrzu wiele pomysłów na nowe akcje, które mogłyby z zaangażowaniem innych dać pozytywny skutek wysyłajcie je na nasz email : JBinPOLAND@gmail.com Następnie, po przejrzeniu wszystkich pomysłów wybierzemy parę najlepszych i umieścimy sondę. Będziecie miały możliwość wskazania tego który waszym zdaniem jest najlepszy.
Jeśli macie jakiekolwiek newsy związane z JB możecie publikować je na naszym forum : www.justinbieberinpoland.fora.pl . Obecnie jest tam zalogowanych ponad 300 użytkowników..

Pamiętajcie, że wszystko jest w naszych rękach. Albo połączymy się wszyscy razem, nie zważając na wasze inne aspekty i osiągniemy SUKCES, albo po raz kolejny podzielicie się na grupki i wszystko co do tej pory osiągnęłysmy posypie się jak domek z kart.

PS NIE ZAPOMINAJCIE GŁOSOWAĆ CIĄGLE NA JUSTINA BIEBERA NA MTV EMA 2010 !! MUSI WYGRAĆ I MUSI ZOBACZYĆ ILE GŁOSÓW DOSTAŁ OD POLSKICH FANEK!! :)

http://ema.mtv.pl/artysci/justin-bieber

10 komentarzy:

 1. Ej może obczajcie tego bloga: http://zlotpolishbeliebers.blogspot.com/ Jest organizowana taka jakby akcja z kinem i filmem Justina. Wiem, ze to dopiero w lutym ale warto już o tym pomyśleć ;) Moze zbierzemy się w kilku większych miastach ? Takie mini zloty, wiecie o co mi chodzi :) Pójdziemy razem na film, będziemy mogły się poznać i porobić se fotki razem ;) Pisze tutaj bo wiem, ze was czyta dużo Belieberek ;) Zgadajcie się z dziewczynami z tamtego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No przydałaby się jakaś akcja ;D
  Ten zapała n początku był świetny ; ))

  OdpowiedzUsuń
 3. wasz filmik był na tylu stronach...
  np. Na www.gwiazdunie.pl .
  TO było mega .
  na następny zjazd ja do Was dołanczam

  OdpowiedzUsuń
 4. no racja ; )

  I love Justin < 3 ! ;d

  Nancyy.

  OdpowiedzUsuń
 5. dokładnie, brakuje mi tego
  dawnego zapału w JBinPoland.

  OdpowiedzUsuń
 6. O ja! Dziewczyny... Czuję się jak żołnierz przed wojną haha.
  Nie no, musi się wszystko udać.
  Moja kochana rodzinka <3

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.youtube.com/watch?v=d54YCU6GNDg ten filmik przypomina mi w pewnym sensie "walkę" Justina, ogień przez który przechodził kiedy był małym chłopcem. Koncert JB w Polsce jest co raz bardziej pewny, ale wydaje mi się, że to też dzięki nam :) Tęsknię za naszym zapałem w akcjach JBinPoland i jeśli odbędzie się zlot fanów Justina, muszę dołączyć, aby poczuć te emocje, których nie doznałam wcześniej. Dziękuję wszystkim PRAWDZIWYM Belieberkom, za wiarę i ten wysiłek, który zawsze wkładałyśmy siedząc przed komputerami spamując Justina. Dziękuję za wszystko :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Te wasze słowa "U nas w słowniku nie ma słowa NIEMOŻLIWE!" Racja "przecież wszyscy walczymy o jeden cel,jedno marzenie o JEDNEGO Justina Biebera w Polsce" Gdy złączymy się i powstanie z nas jedna wielka rodzina Justin nas zauważy a my będziemy mieć satysfakcje z tego że wywalczyliśmy ten koncert i mimo wszystkich nie przyjemności spotykanych na drodze do celu,nie poddałyśmy się! Złączmy się i doprowadźmy to tego że Bieber założy koszulkę z napisem : I LOVE PL!;)
  Nie dzielmy się na grupki bo z tego nic nie wyjdzie tak naprawdę dzięki Honoracie te wszystkie akcje osiągnęły swój szczyt i jakiś sukces!Ona wiele dla nas robi i nie rozumiem jak można ja obrażać? Ludzie myśleć trochę!:)
  Znowu stańmy się wielką rodziną z zapałem tak jak na początku JBinPoland.Pamiętam jak wszystkie miałyśmy ogromny zapał to tego co robimy,co się stało?! Coś w Was wygasło?! Spróbujcie zebrać swój zapał!Pamiętam jak na wakacjach trafiłam na tą stronkę i parę razy z waszego powodu się popłakałam ! Wasze słowa były piękne,wasz zapał i to że wiecie że robicie dobrze i nic nie stanie wam na przeszkodzie! Nie przestawajmy takie być!
  Bo w końcu czego nie robi się dla JB,c'nie?:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję wam że jesteście i razem możemy zrealizować nasze marzenia ;**

  OdpowiedzUsuń