wtorek, 2 listopada 2010

EMA !


Cześć! Tu @honorataskarbek , razem z @aguanka zebrałyśmy od Was maile z propozycjami akcji. Miałyście dużo ciekawych pomysłów, wiele z nich było naprawdę świetnych, aczkolwiek niewykonalnych :( Wybrałyśmy trzy najlepsze propozycję, które jesteśmy w stanie zrealizować. Dzisiaj napiszemy o dwóch z nich, a już 8 listopada po gali MTV EMA 2010 (7.11.2010), która w internecie będzie prowadził Justin, dodamy notkę ze szczegółami trzeciej, dużej akcji.

1. Głosowanie na Justina Biebera do wygranej w trzech nominacjach na MTV EMA 2010. ON MUSIC WYGRAĆ TE TRZY NAGRODY, A MY MUSIMY MU W TYM POMÓC!! Musimy sprawić aby licznik głosów z Polski po prostu eksplodował. Z tego co wiem, można dodawać 100 głosów dziennie z jednego komputera. Może kiedy JB dowie się, że głosowało na niego tak wiele osób z Polski to postanowi się nam odwdzięczyć i uwzględnią POLSKĘ na jego trasie koncertowej po Europie? Ważne, aby każdy głos pochodził z polskiej strony MTV, którą możecie znaleźć poniżej i od razu zagłosować na JB w trzech kategoriach, w których jest nominowany:

http://ema.mtv.pl/artysci/justin-bieber


2. Na oficjalnym MySpace Justina Biebera www.myspace.com/justinbieber na dole strony pod teledyskami jest czarna tabelka BRING JUSTIN BIEBER TO... Można wpisywać w nią kraje, w których ludzie chcą aby JB zagrał koncert. Wciskamy w żółte DEMAND IT. Wyskakuje nam nowa strona, zaznaczamy:
Country - POLAND
City- Warszawa

Następnie akceptujemy i w
Gender wpisujecie swoją płeć FEMALE to kobieta a MALE mężczyzna
Date of birth to data urodzenia
i adres mail

PS Umówiłyśmy się z Aguanką, na Warszawę, ponieważ to największe miasto w Polsce i JB jeśli zagra już u nas koncert to będzie to tylko i wyłącznie WARSZAWA. Proszę Was o zgranie się i wpisujcie tylko wyłącznie miasto WARSZAWA. To opcjonalne dane, ważne, żeby tysiące głosów padło na POLSKE, a miasto WARSZAWA jest naszą stolicą i na pewno zainteresują się tym ludzie od JB jeśli kilkanaście tysięcy głosów będzie właśnie na POLSKA, WARSZAWA. Można głosować nawet kilka razy. Wysyłajcie info o tej akcji gdzie tylko możecie!!

Na chwilę obecną już ponad 1200 osób zechciało aby JB przyjechał i zagrał koncert w POLAND, WARSZAWA. Także do dzieła dziewczyny i podbijamy do ogromnych liczb w tej tabelce !! Teraz najwięcej głosów ma Nowy Jork, ponad 7 tysięcy. Myślę, że spokojnie możemy pobić ten rekord, tylko ważne jest głosowanie i wybieranie miasta WARSZAWA.

Liczymy na Was Kochane, pamiętajcie, że razem możemy wszystko.

PS Tylko proszę bez żadnych podziałów i nie dbajcie o to, że jestem tu ja, jako @honorataskarbek. Nie robicie tego dla mnie tylko aby spełnić swoje marzenia, czyli zobaczyć Justina Biebera na żywo. Nie stwarzajmy grupek, ani innych podziałów. Możemy osiągnąć sukces razem, z miłości i z szacunkiem wobec każdego, bo każdy Belieber jest równy.

2 komentarze:

  1. Z tym głosowaniem na miasto, to do Warszawy i tak nie będę mogła jechać...Ale inaczej JB penie nie przyjedzie do Polskie więc lepiej głosować na Warszawę.:))

    OdpowiedzUsuń
  2. Już zagłosowałam i będę głosowała : ) Mieszkam w Warszawie więc było by cudownie, gdyby przyjechał :**

    OdpowiedzUsuń