środa, 24 listopada 2010


Cześć Belieberki. Mam nadzieję, że macie jeszcze trochę energii na kolejną małą akcję, aby pokazać się jako najlepsze fanki JB :) Co sądzicie na temat, aby zrobić filmik dla Dana Kantera, Justina gitarzysty, w którym każda z nas miałaby trzymać kartke z napisem ‘POLAND LOVES DAN KANTER’?

Nie raz Dan udowodnił, że zauważa takie gesty ze strony fanów, a co za tym idzie może zauważyć to również JB. Filmik będzie wysyłany do Dana z konta @DanKanterPoland , więc nie będzie problemu żeby go zobaczył (zwracając uwagę na nick), bez zbędnego spamu. To na pewno miłe uczucie poczuć się docenionym i kiedy nas zauważy możemy liczyć na docenienie z jego strony :) Fanki z innych państw nagrywały już filmiki o podobnej tematyce i Dan kilkakrotnie im dziękował, a my musimy przypomnieć Teamowi Biebera o Polsce, tak? ;)

Szczegóły co do akcji krok po kroku:

1. Zrób zdjęcie z kartką na której jest napis POLAND LOVES DAN KANTER, może
być on wykonany dowolnym sposobem.
2. Zdjęcie wyślij na maila jbinpoland@gmail.com

3. Możesz także nagrać bardzo krótki filmik, w którym śpiewasz słynna DanKanterSong,
(http://www.youtube.com/watch?v=0JgzyuJFSGg ) tyle, że słowa zamieniamy na :

DAN KANTER, WE WROTE THIS SONG FOR YOU, WE HOPE YOU LIKE IT,
POLAND LOVES YOU.


Można powtórzyć ten wers DWA razy, nie więcej, dłuższe filmiki nie będą brane pod
uwagę.

4. Zdjęcia wysyłacie do 27 listopada 2010r. WŁĄCZNIE. Do godziny 17.

Więc aparaty w dłoń! :)

@ladybieberpl & @honorataskarbek


edit. Zdjęcia i filmiki możecie wysyłać do wtorku włącznie (30.11.2010r)

8 komentarzy:

 1. ogarnę się trochę i łapię za aparat! <3

  @weerina

  OdpowiedzUsuń
 2. cóż, nie jestem pewna, że to prawda, ale już kilka osób mi mówiło, że Justin przyjeżdża do Polski w 2011r. Sprawdźcie to, bo być może wasze marzenie się już spełniło.

  OdpowiedzUsuń
 3. Można wysłać np. 3 zdjęcia? tak, że np. kiedy połączy się je w filmiku wyjdą ruchome ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Możecie zrobić kolejną akcję wykupowania nowej płyty Justina. Jeśli szybko stanie się w Pl platynowa lub jakaś inna (nie znam się na tym xD)Bieber na pewno się dowie.

  OdpowiedzUsuń
 5. podobno ma być 4 lipca w Polsce .. ; ))
  @Elisa_JB

  a do której godziny można tą fotkę wysłać ? ; ]

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam kilka pomysłów co do JBinPL. Mam nadzieję, że dzięki temu do listy Europejskich dat dorzuci nasz skromny kraj. Nie chodzi tu o to żeby zrobić coś normalnego, tylko ORYGINALNEGO. Musimy zabrać się do roboty i wymyślić coś WOW!
  1. Pierwsza rzecz to film Never Say Never w Polsce. W pierwszy weekend na seans musi przyjść jak najwięcej osób, bo pierwszy weekend wyświetlania filmu najbardziej się liczy. Jeśli zobaczy go dużo osób Justin się o tym dowie i może coś go tknie :) (coś podobnego do tej akcji z płytą, o której ktoś pisał wyżej)
  2. Po akcji z Danem Karterem możemy spróbować dotrzeć do mamy Justina. Zrobić coś w stylu #PolandLovesYourSon
  3. Zrobić filmik, ale inny niż wszystkie. Możemy porobić zdjęcia tego co w PL najpiękniejsze. Chodzi tu o zabytki itp., ale także dziewczyny xD. Na każdym zdjęciu powinna się pojawić kartka JBinPOLAND lub coś takiego.
  LUB zrobić wersję taką jaką Honorata zrobiła ze zdjęć "Me like"
  4. Zrobić taki patent jak w pierwszym zwiastunie Never Say Never. Zdjęcie osoby z fioletową kartką. Kiedy już dostaniecie te zdjęcia możecie je skleić i napisać:Justin in Poland? Never Say Never.
  5. Zrobić jakiś oryginalny TT
  6. Napisać i nagrać piosenkę PL Fan clubu Justina.
  7. Pomęczyć Polaków, którzy mogą przyczynić się do występu Justina w Polsce, ale sądzę, że kiedy wszyscy będą pisać listy o tej samej treści to się nie uda. Każdy musiałby sam stworzyć swoją prośbę. (Przy okazji można by było poprosić o przetłumaczenie autobiografii Biebera)
  8. Poprosić jakieś media o konkurs, w którym można by wygrać spotkanie z Justinem. Żywa osoba z PL najlepiej powiedziałaby mu ile ma u nas fanów. Ostatnio był taki konkurs dla fanów Miley i Polak pojechał do niej, i wręczył jej listy z życzeniami urodzinowymi od fanów.
  9. Kiedy Justin będzie w Niemczech można zrobić akcję, która będzie obejmowała nie tylko twittera, ale też FB. Mianowicie chodzi o #lookatrightJB. W tweetach czy postach można pisać coś w stylu. You're in Germany right now? So take a map, find the place where you are and #lookatrightJB. You saw POLAND! We are waiting there for you. (nie wiem czy poprawnie gramatycznie)
  10. Robić akcje SYSTEMATYCZNIE! Np. co miesiąc. Wtedy Justin zauważy, że jesteśmy na serio zdesperowane, a i nam łatwiej będzie to zrobić, bo ustalimy jakiś dzień miesiąca, i będziemy wiedziały, że tego dnia będziemy próbowały ściągnąć go do PL
  Mam nadzieję, że pomogłam i wykorzystacie moje rady :) jak coś to piszcie na caitroma@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny blog! Ja też piszę o JB ale raczej tylko ploteczki o nim:) Zapraszam: http://justin-bieber-blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 8. kiedy bd gotowy filmik.?

  OdpowiedzUsuń